«Забезпечення лікарень сучасним обладнанням – один з пріоритетів партії «Наш край», – Сергій Кальцев

11.12.17

Понад 280 тис. гривень зі свого депутатського фонду направив у цьому році для потреб 9-ї міської лікарні Запоріжжя співголова «Нашого краю», депутат Запорізької обласної ради Сергій Кальцев. Про це повідомляє прес-служба Запорізької організації «Нашого краю».

За ці кошти лікарня придбала три монітори для спостереження пацієнтів, повідомили в прес-службі.

«З ініціативи Сергія Кальцева, нові сучасні монітори були встановлені в палатах інтенсивної терапії, в яких знаходяться післяопераційні важкі хворі, які ніхто інший потребують особливої уваги та турботи», – йдеться в повідомленні.

За словами лікарів, нове обладнання врятує не одну сотню життів.

«Завдяки сприянню Сергія Кальцева були придбані 3 монітори спостереження пацієнтів «Ютас» вітчизняного виробництва: сучасні, якісні та інформативні. Монітори відстежують роботу дихальної та серцево-судинної систем, а також розчинність кисню в крові», – повідомив головний лікар 9-ї міської клінічної лікарні Кирило Нерянов.

Завідувач відділенням анестезіології Юрій Алексєєнко повідомив, що раніше моніторами спостереження пацієнтів був забезпечений тільки кожен шостий хворий.

«До придбання нового обладнання, моніторами спостереження пацієнтів був забезпечений тільки кожен шостий хворий. Тому лікарям в прямому сенсі доводиться робити вибір: кого з важких хворих забезпечити моніторингом», – підкреслив Юрій Алексєєнко.

Колектив відділення анестезіології 9-ї міської клінічної лікарні сподівається, що в майбутньому відділення отримає такі ж монітори для операційних і палат в достатній кількості, щоб забезпечити ними кожного хворого.

За словами Сергія Кальцева, жителі нашої області повинні отримувати якісну і доступну медичну допомогу.

«Депутати від «Нашого краю» прикладають максимум зусиль для підтримки медичних установ із коштів своїх депутатських фондів. Жителі нашої області повинні отримувати якісну і доступну медичну допомогу, і ми, як депутати місцевих рад зобов’язані використовувати всі свої повноваження для досягнення цієї мети. Тому турбота про заклади охорони здоров’я – один з пріоритетів нашої партії», – підсумував Сергій Кальцев.