Нинішня влада Дніпродзержинська причетна до нападів на штаби опонентів, – Ігор Лісничий

19.10.15

Нинішня влада Дніпродзержинська давно перейшла червону лінію, використовуючи «брудні» технології проти своїх опонентів на виборах. У місті почастішали напади на приймальні Ігоря Лісничого – кандидата на посаду міського голови від партії «Наш край». Про це заявив сам Ігор Лісничий під час прес-конференції.

Так, в понеділок уночі найняті міською владою «тітушки» напали на центральну приймальню кандидата, яка знаходиться в Дніпродзержинську за адресою вул. Сировця, 40. У вікна полетіли булижники, зовнішній фасад будівлі пошкоджений, скло розбите. Після нападу невідомі втекли.

DSC_7373

Ігор Лісничий пов’язує цю подію з падінням рейтингів кандидатів від влади на виборах мера Дніпродзержинська. Останнім часом атаки на його штаби і людей почастішали.

«Я бачу, хто стоїть за такими діями. Мотиви мені ясні. Опоненти явно втрачають у рейтингу і тому ведуть таку «брудну» виборчу кампанію. Видно, що діюча адміністрація міста мене боїться. До фіналу зовсім недовго. Кількома днями раніше відбулося вже не хуліганство, а реальний напад на моїх агітаторів. При цьому міліція самоусунулася! Куди дивиться СБУ? Хотілося б, щоб політики, які зараз змагаються за крісло мера Дніпродзержинська, залишалися чоловіками і не переходили межу – не нападали на жінок-агітаторів», – заявив Ігор Лісничий.

DSC_7378 (1)

Кандидат у мери Дніпродзержинська запевнив, що домагатиметься повноцінного розслідування останніх нападів.

«Як колишній співробітник міліції і офіцер я вірю в те, що Дніпродзержинськ дізнається прізвища вандалів і хуліганів. Діям цих людей буде дана правова оцінка. Напади потрібно терміново зупинити, інакше, боюся, можуть постраждати невинні люди», – підкреслив Ігор Лісничий.

Нагадаємо, останнім часом прес-служба Ігоря Лісничого неодноразово повідомляла про напади на приймальні, рекламні щити і агітаторів кандидата. Правоохоронні органи Дніпродзержинська досі офіційно не встановили винних.