Новий Уряд має виконати закон та невідкладно проіндексувати пенсії, – «Наш край»

05.03.20

Новий Уряд має виправити помилки попереднього та негайно проіндексувати пенсії. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, попередній Уряд порушив закон і це має виправити новий.

“Відповідно до закону 1 березня мала б відбутися щорічна індексація пенсій. Незважаючи на те, що Пенсійний фонд уже подав усі розрахунки, попередній Кабмін переніс індексацію пенсій на вересень. Саме тоді відбудуться місцеві вибори, і це можна буде подати як неабияке досягнення влади. Новий Уряд має виправити помилки попереднього та негайно проіндексувати пенсії», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що нинішня влада не має брати приклад з минулої.

«Нинішня влада не гребує брати приклад з минулої, яку нещадно критикувала у передвиборчих заявах. Тоді теж, аби отримати додаткові голоси на виборах, індексацію пенсій перенесли під президентську кампанію», – наголосив Олександр Мазурчак.

«Наш край» очікує, зазначив співголова партії, що новий Уряд терміново виконає закон та проіндексує пенсії.

«Влада має виконувати закони, а не підлаштовувати їх під вибори», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України Гончарука запланував індексацію пенсій на вересень 2020 року. Про це у Facebook повідомила колишня міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

4 березня Верховна Рада відправила у відставку Уряд Гончарука та призначила новий Кабінет Міністрів України на чолі з Денисом Шмигалем.