Новозбудована дорога Калинівка-Снігурівка має бути обладнана ваговими комплексами,- Юрій Кормишкін

03.08.17

На новозбудованій дорозі Калинівка-Снігурівка мають бути встановлені вагові комплекси. Про це заявив депутат Миколаївської обласної ради від “Нашого краю” Юрій Кормишкін.

За його словами, якщо не встановити вагові комплекси, цю дорогу розіб’ють автоперевізники.

«Сьогодні робиться дуже хороша справа – ремонт дороги від Калинівки до Снігурівки, але якщо протягом місяця не встановити вагові комплекси, цю дорогу розіб’ють автоперевізники. По завершенню ремонту, ми повинні протягом місяця встановити вагові комплекси», – заявив Кормишкін.

Також депутат вказав на некоректну інформацію в докладі начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Сергія Ткаченко щодо виділення та використання бюджетних коштів.

“Сергій Ткаченко заявив, що на ремонт доріг та мостів в Снігурівський район з бюджету надійшло 212 тис. грн. та 54 тис. грн. Це суперечить інформації від Голови РДА Снігурівського району, яка запевняє, що на ремонт мостів Тамарино-Снігурівка, Снігурівка-Антонівка жодної копійки з бюджету не надійшло. На ці мости гроші виділяли місцеві аграрії –для відкачки води і ремонт»,- наголосив Юрій Кормишкін.

Депутат вніс пропозицію Голови РДА Снігурівського району, щоб депутати направили кошти не на відкачку води, а на проект хорошого мосту.

«Голова РДА Снігурівського району запропонувала направити ці кошти не на відкачку води цих мостів, а на розроблення проекту хорошого мосту. Снігурівка готова до співфінансування проекту нового мосту», — підсумував Юрій Кормишкін.