Нові робочі місця: На Миколаївщині “Наш край” відкрив елеватор

07.07.17

екрана 2017 07 07 о 16.28.42 300x214 - Нові робочі місця: На Миколаївщині “Наш край” відкрив елеватор200 нових робочих місць передбачає зерновий перевантажувальний комплекс, який було відкрито за підтримки “Нашого краю” у кінці червня поблизу села Костянтинівка Новоодеського району. Про це повідомляє Миколаївська організація “Нашого краю”.

Інвестором масштабного будівництва виступила група компаній «ПАЕК», власниками якої є депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого краю», голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села Юрій Кормишкін та його бізнес-партнер Ростислав Данильченко. Директором перевантажувального комплексу є Володимир Луста – голова депутатської фракції «Нашого граю» в Миколаївській обласній ради, – йдеться у повідомленні.

За словами Володимира Лусти, введення в експлуатацію такого великого виробничого об’єкта, відчутно вплине на працевлаштування населення у регіоні.

“На перевантажувальному комплексі знайшли високооплачувану роботу 120 осіб, половина з яких мешканці обласного центру, решта – жителі Костянтинівки, Баловного, Гур’ївки та інших сіл Новоодеського району. А з урахуванням логістичної, транспортної та експедиторської груп, кількість робочих місць перевищує 200, що має неабиякий позитивний ефект в умовах соціально-економічної кризи”, – наголосив Володимир Луста.

За словами Юрія Кормишкіна, це набільший в області зерновий перевантажувальний комплекс.

“Новий елеватор здатен задовільнити не лише наші власні потреби. Ми готові на взаємовигідних умовах співпрацювати і з аграріями Миколаївщини, приймаючи збіжжя за достойними цінами, на котрі заслуговують наші сільгоспвиробники”, – зазначив він.

Привітати працівників та гостей заходу прибула й віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами такі проекти показують зовнішнім інвесторам, що бізнес в Україні існує.

“Це дозволить ще активніше розвивати сільськогосподарський сектор економіки. Адже велике значення має не лише обсяг зерна та іншої аграрної продукції, що ми їх надаємо світові, а й якість. Це підприємство демонструє високу технологічність та повну відповідність світовим стандартам і є прикладом вдалого використання енергоефективних технологій”, – підсумувала вона.

Загалом, протягом року комплекс у змозі переробити до 400 тисяч тон аграрної продукції. У дванадцяти ємностях (силосах) одночасно може зберігатися до 100 тисяч тон збіжжя ранних зернових та олійних культур. Всі технологічні операції зі зберігання та доведення до кондиції зерна здійснюються на найсучаснішому обладнанні від провідних світових виробників. Якість усіх технологічних процесів контролюватимуть фахівці у сучасних лабораторіях.