Носівська ОТГ стане більш квітучою

15.04.19

Носівська ОТГ, яку очолює представник партії «Наш край» Володимир Ігнатченко і більшість у міськраді представляють депутати від цієї політичної сили, активно працює над поліпшенням благоустрою й озелененням населених пунктів громади. Про це повідомила секретар Носівської міської ради Людмила Недолуга.

За її словами, на черговій сесії депутати міськради внесли зміни до програми благоустрою громади та виділили додаткові кошти для придбання квітів. Крім того, у громаді цього  тижня пройшов День довкілля, під час якого висадили туї, ялівець та інші дерева і кущі у Носівці, селах Володькова Дівиця та Козари.

«Дощ хоч і вніс певні корективи у проведення громадської толоки з благоустрою території громади, однак закуплені саджанці туї, дуба білого та червоного, ялівця скельного і козачого, ялини, горіха, липи, калини були висаджені, як і планувалося», – розповіла секретар Носівської міськради, яка теж представляє «Наш край». Людмила Недолуга уточнила, що до толоки долучилися, як школярі, так і представники старшого покоління Носівської громади.