Носівська ОТГ – серед лідерів Чернігівщини

25.10.18

Носівська об’єднана територіальна громада, очолювана представником «Нашого краю» Володимиром Ігнатченком і де більшість у міськраді становлять представники «Нашого краю», увійшла до трійки лідерів на Чернігівщині з дотримання прав людини. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної організації “Нашого краю”.

Цього тижня оприлюднено звіт, який демонструє результати моніторингу дотримання прав людини на місцевому рівні за інноваційним інструментом Місцевий індекс прав людини та включає рекомендації фахівців. Із 100 можливих балів у дев’яти категоріях, в яких здійснювався моніторинг місцевого індексу прав людини, Носівська міська рада набрала  75. Для моніторингу, який проводила громадська організація, обиралися міста, районні центри і територіальні громади, повідомляє прес-служба

Обговорюючи результат моніторингу на нараді за участю  заступників, керівників структурних підрозділів міської ради міський голова Володимир Ігнатченко дав доручення детально вивчити рекомендації  фахівців та максимально  працювати, аби Носівська міська рада була ще більш відкритою до людей і мала кращий результат.

«Оцінка з боку незалежних експертів  роботи міської ради і депутатського корпусу – це  добрий показник, однак у нас є можливості та потенціал  для покращення результатів діяльності, що залежать від кожного з нас», –  наголосив міський голова.

Місцевий індекс прав людини — це мініпроект Української Гельсінської спілки з прав людини, заснований для підтримки і ефективного розвитку реформи децентралізації в Україні. Критерієм ефективності визнано такий розвиток, що базується на засадах пріоритету прав людини в усіх сферах її взаємин із державою.