«Ніхто не має права топтати історичну пам’ять і принижувати захисників нашої Батьківщини», – Сергій Кальцев

16.11.17

14 листопада Верховна Рада прийняла зміни до закону «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», виключивши з тексту термін Велика Вітчизняна війна. Даний законопроект знищує історичну пам’ять і принижує тих людей, які стали на захист нашої Батьківщини від німецько-фашистських загарбників, вважає голова Запорізької обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Кальцев.

«Невже так складно зрозуміти, що Велика Вітчизняна війна – це поняття, яке не має ніякого відношення ні до політичної термінології, ні до сусідніх держав? І неважливо, яка влада тоді була! Важливо, що на захист своєї Батьківщини встав весь народ! Це визначення подвигу наших предків, які врятували нашу країну. Вона Велика, тому що мова йде про неймовірному мужність жителів України всіх національностей. Вона Вітчизняна, тому що люди захищали Україну – свою Вітчизну», – заявив Сергій Кальцев.

Варто відзначити, що в роки Великої Вітчизняної Війни загинуло 9 млн українців. Саме на Україну припав основний удар ворога. Сергій Кальцев вважає, що не варто втягувати останніх ветеранів, які дожили до наших днів, в політичні чвари і історичні маніпуляції.

«Не потрібно ганьбити пам’ять мільйонів загиблих громадян. Вони воювали, жили, ростили дітей і онуків, розповідаючи їм про війну, яку називали Великою Вітчизняною. На своїх подвигах вони виховали нас, своїх нащадків. Це фундамент нашої історичної пам’яті. Він стосується людей, їх життєвого шляху, їх болі і їх гордості. Цей подвиг не має ніякого відношення до ідеології та політики!», – упевнений Сергій Кальцев.

Як відомо, мета “Нашого краю” – об’єднати українців навколо відродження країни, а не
сваритися через провокаційні і конфліктних тем.