Незважаючи на протидію адмінресурсу, «Наш край» перемагає на виборах у Носівській об’єднаній громаді на Чернігівщині

18.12.16

Партія «Наш край» на виборах у Носівській об’єднаній територіальній громаді на Чернігівщині перемагає попри протидію з боку місцевої влади. Про це повідомив народний депутат від партії Сергій Шахов.

Так, за даними екзит-полу, проведеного інформаційним порталом ЧЕline, понад половину голосів здобув «Наш край» – 51,18%. Далі йдуть «Народний фронт» (23,14%), ВО «Батьківщина» (9,95%) та Аграрна партія (6,65%).

«Незважаючи на невтішні факти махінацій з боку представників місцевої влади, «Наш край» впевнено виривається вперед на виборах в Носівської об’єднаної територіальній громаді!», – написав Шахов.

Крім того, за даними екзит-полу, на виборах голови Носівської ОТГ перемагає з результатом 56,41% голосів Володимир Ігнатченко, якого підтримував «Наш край».
Раніше Шахов повідомляв, що у Носівці Чернігівської області співробітники поліції висаджували з рейсових автобусів людей, які зізнавалися, що голосуватимуть за представника «Нашого краю» на виборах міського голови.

Екзит-пол проведено протягом дня 18 грудня інформаційним порталом ЧЕline. Кількість опитаних респондентів – 1 833. Статистична похибка вибірки не перевищує 1,5%.
Зазначимо, що 18 грудня пройшли вибори в 143 об’єднаних територіальних громадах. У Носівській ОТГ Чернігівської області обирали міського голову і 26 депутатів.

Як повідомлялося раніше, на виборах у Миколаївській об’єднаній територіальній громаді (Слов’янський район Донецької області), за даними екзит-полу, партія «Наш край» посіла друга місце, отримавши понад 30% голосів.