Незважаючи на фальсифікації за підсумками екзит-полу в 114 окрузі перемагає представник «Нашого краю», – заява партії

17.07.1622 - Незважаючи на фальсифікації за підсумками екзит-полу в 114 окрузі перемагає представник «Нашого краю», – заява партії

Вибори у 114-му виборчому окрузі на Луганщині, попри всі порушення, тиск на членів комісій та загрозу зриву, – відбулися. За даними екзит-полу, із значним відривом перемагає кандидат від партії «Наш край» Сергій Шахов. Про це йдеться у заяві партії, поширеній сьогодні.

«Наш край» наголошує, що зараз головне завдання – захистити результат волевиявлення людей. «Вибори у 114-му виборчому окрузі на Луганщині, попри всі порушення, тиск на членів комісій та загрозу зриву, – відбулися. Це підтвердив Комітет виборців України. За даними екзит-полу, із значним відривом перемагає кандидат від партії «Наш край» Сергій Шахов», – зазначається у заяві.

Партія повідомляє, що результати опитування змусили агресивно діяти переможених. Зараз застосовуються всі можливі і неможливі методи, аби зірвати підрахунок голосів або, якщо це не вдасться, сфальсифікувати результати голосування», – зазначає «Наш край».

Партія нагадує, що проведення виборів у 114-му виборчому окрузі постійно було під загрозою зриву, проте сьогодні все ж таки люди змогли прийти на дільниці та проголосувати. «Зараз потрібно зробити все, аби захистити голос кожного виборця та не дозволити викривити результати волевиявлення», – наголошує «Наш край».

«Наш кандидат Сергій Шахов переміг на виборах у 114-му виборчому окрузі, й ми не дозволимо нікому вкрасти його перемогу», – відзначається у заяві.

Партія «Наш край» закликає Центральну виборчу комісію та правоохоронні органи робити усе можливе, щоб відбувся чесний підрахунок голосів та не були сфальсифіковані результати волевиявлення луганчан.