Необхідно вживати дієвих ініціатив, які б зупинили занепад села, – депутат селищної ради від «Нашого краю»

30.03.21

Депутати від «Нашого краю» в Гребінківській селищній раді порушують актуальні питання життєдіяльності населених пунктів громади та вимагають їхнього вирішення.

Особливу увагу «нашокраївці» акцентують на зміцненні матеріально-технічної бази Лосятинської ЗОШ I-III ст., підвищенні рівня фахової кваліфікації педагогів, відновленні роботи дитячого садка «Світанок» та необхідності придбання для сільської медичної амбулаторії обладнання.

Водночас депутати наполягають на негайному вирішенні питання функціонування місцевого медичного закладу, на території якого розміщені дві конфліктуючі між собою структури – «Лосятинська лікарня» та «Лікувально-реабілітаційний центр». Як наслідок – в одній зі структур обслуговуючому персоналу місяцями не виплачується заробітна плата.

«Без втручання податкових та аудиторських перевірок не обійтися. На словах кожна зі структур обстоює свою правоту, але від цього людям не легше. Ті, хто мали причетність до непродуманої та шкідливої реорганізації медичного закладу, що призвела до його руйнації як цілісного реабілітаційного центру, мають понести відповідальність», – таку думку висловив депутат від «Нашого краю» Віталій Луценко.

За його словами, проблему сільських територій необхідно вирішувати, вживати дієвих ініціатив, які б зупинили занепад села.

«На жаль, спостерігаємо загальну проблему: села занепадають. Про це варто говорити і вживати конкретних заходів: створювати робочі місця, розвивати інфраструктуру. Інакше маленькі села просто зникнуть», – зазначив депутат.