Неготовність шкіл до навчання під час карантину — це загроза здоров’ю дітей, – «Наш край»

20.08.20

Через неготовність шкіл до карантинного навчання влада наражає дітей на небезпеку. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, сьогодні школи не готові до навчання в умовах карантину.

«На тлі даних, що в Україні наближається новий пік коронавірусу, влада заявляє, що навчальний рік почнеться в Україні із 1 вересня. Водночас школи у регіонах червоної зони закриватимуть на карантин як під час епідемії грипу. Виходить, що коли інфікувань було набагато менше – навчатися не пускали, а на піку – відкриють школи. Сьогодні школи не готові до навчання 1 вересня», – зазначив Олександр Мазурчак.

При цьому, зазначив співголова партії, всю відповідальність влада переклала на місцеву владу.

«Уряд переклав підготовку навчальних закладів на плечі місцевої влади та їхніх бюджетів. А при цьому цільовий ковід-фонд розбазарює», – наголосив Олександр Мазурчак.

Він закликав владу взяти на себе відповідальність за підготовку всієї системи освіти безпечного навчання під час карантину.

«Наражати наших дітей на небезпеку – це злочин!», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, нещодавно Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що школи в регіонах червоної карантинної зони закриватимуть на карантин як під час епідемії грипу. Він наголосив, що органи місцевого самоврядування та місцевої влади мають приділити організації навчального процесу велику увагу, за необхідності створити комісії та поставити на контроль дотримання заходів епідеміологічної безпеки в закладах освіти.