Національна комісія з регулювання енергетики повинна перезатвердити тарифи на послуги ЖКГ

23.09.16

Нацкомісія з регулювання енергетики, після ухвалення парламентом  профільного закону, повинна переглянути тарифи на комунальні послуги. Про це йдеться у заяві «Нашого краю», яка опублікована на Фейсбук-сторінці партії.

«У зв’язку з ухваленням закону про НКРЕКП, партія «Наш Край» закликає Національну комісію з регулювання енергетики та комунальних послуг довести свою  незалежність і переглянути тарифи для всіх постачальників послуг, оскільки виникають питання щодо правомірності встановлення надвисокої ціни за тепло, воду та електрику», – йдеться у дописі «Нашого краю».

Як зазначають у партії, більше року НКРЕКП працювала на основі Указу президента і профільних законів, перебуваючи по суті в правовому вакуумі. «Ми вважаємо, що сумнівна легітимність діяльності комісії до прийняття закону, який врегулював її роботу, ставить під сумнів усі її рішення. Саме тому наполягаємо на перегляді тарифів. Вони мають бути перевірені й приведені до адекватних та зрозумілих людям показників», – наголосив «Наш край».

Як відомо, вчора Верховна Рада 250-ма голосами підтримала закон про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.