Наталія Павленко, Сумщина: Я не в політиці, я в команді людей, які працюватимуть

07.10.15

Так пояснює наявність свого прізвища у партійному списку партії «НАШ КРАЙ» старший адміністратор Сумського медичного центру «Еледія» Наталія Павленко. Детальніше про стійку позицію, переконання та плани на майбутнє кандидат у депутати міської ради по виборчому округу №35 розповіла у своєму інтерв’ю.

Чому ви вирішили взяти участь у місцевих виборах?

Я вже, мабуть, як і кожен мешканець нашого міста, втомилася від пустих обіцянок політиканів. І наслухалися вже всього, і надивилися… Мені набридло бути пасивним спостерігачем. Водночас твердо вирішила: якщо не влаштовує робота міської влади, то потрібно самій спробувати змінити життя земляків на краще.

Ви балотуєтеся від партії «НАШ КРАЙ». Чому саме ця політична сила?

Люди в цій команді імпонують мені. Вони не роздають гречки, не годують захмарними обіцянками про те, що світле та щасливе майбутнє настане вже через тиждень. «НАШ КРАЙ» – це об’єднання успішних людей, професіоналів, компетентних у різних сферах. А я як медик зі свого боку намагатимусь поліпшити якість обслуговування, і стан медичної сфери загалом.

Якщо говорити про медицину, які проблеми, на вашу думку, нині в цій галузі є найважливішими і яким чином на місцевому рівні їх можна вирішити?

Якщо говорити відверто, сьогодні медицина практично перебуває в занепаді. Старе обладнання, роками не здійснювалося жодної модернізації… І система обслуговування вже давно шкутильгає на обидві ноги. Всім знайомою є ситуація, коли доводиться вставати о п’ятій ранку, щоб взяти талончик до потрібного лікаря. Через таку організацію пацієнт часто не може потрапити на прийом до фахівця. А це питання не так важко вирішити на рівні адміністрації медичного закладу. Потрібно «намалювати» цілісну картину стану медицини нашого міста. Зокрема, вивчити, наскільки система обслуговування, лабораторна та матеріально-технічна бази відповідають встановленим вимогам. А після моніторингу розпочинати роботу в потрібному напрямі.

Я хочу, щоб наші сумчани отримували якісні медичні послуги у рідному місті, а не їздили лікуватися до столиці. Перед собою та своїми однодумцями з «НАШОГО КРАЮ» ставлю глобальне завдання: у Сумах мають бути комфортними та доступними і медичне обстеження, і лікування, і життя, і дозвілля.