«Наш край» звернувся до ЦВК із вимогою зареєструвати Володимира Сальдо кандидатом у мери Херсона

13.10.15NK 02 e1440871277526 - «Наш край» звернувся до ЦВК із вимогою зареєструвати Володимира Сальдо кандидатом у мери Херсона

Центральна виборча комісія має ухвалити рішення про реєстрацію Володимира Сальда кандидатом у міські голови Херсона напряму. Представники партії вже звернулись із відповідною вимогою до ЦВК.

Таке рішення ЦВК має ухвалити після того, як Херсонська міська виборча комісія вчергове не виконала рішення суду та не зареєструвала Володимира Сальда кандидатом на посаду міського голови від «Нашого краю».

«Ми не дамо реалізувати сценарій влади з просування свого кандидата. Херсонці мене підтримують і ми будемо боротися усіма доступними у рамках закону методами із свавіллям влади», – заявив Володимир Сальдо.

Співголова партії Олександр Мазурчак відзначив, що ситуація у Херсоні є безпрецедентною. «Дійшло до того, що керівник комісії, яку було створено після розпуску попередників через бездіяльність, дозволяє собі публічно піддавати сумніву рішення суду», – наголосив Олександр Мазурчак.

Тому партія «Наш край» також звертається до Генпрокуратури України з вимогою відкрити провадження на представників місцевого виборчкому через невиконання рішення суду та зловживання службовим становищем.

Володимир Сальдо, за усіма опитуваннями, найбільш рейтинговий кандидат на виборах міського голови Херсона. Саме високий рейтинг представника «Нашого краю» і змусив діючу владу спершу за надуманими приводами не реєструвати нашого кандидата, а згодом ігнорувати рішення судів. Намагання зняти Володимира Сальдо – це спроба або зірвати вибори, або сприяти обранню свого кандидата.

Нагадаємо, раніше спроби відмовити у реєстрації кандидатів від «Нашого краю» були зафіксовані у Запоріжжі, на Волині, Львівщині, Київщині, Миколаївщині, Житомирщині тощо. Проте, у підсумку, суд скасував рішення місцевих виборчкомів та змусив їх зареєструвати кандидатів від партії.