«Наш край» звернувся до ЦВК через фальсифікації документів у 114-му виборчому окрузі

05.07.16

Співголова партії, голова Центрвиконкому партії «Наш край» Олександр Мазурчак звернувся до ЦВК із вимогою терміново розглянути ситуацію, яка склалась із фальсифікацією документів спостерігачів на 114-му виборчому окрузі. Про це повідомляє прес-служба політичної партії.

«Наш край» вже заявляв, що 4 липня на своєму засіданні ОВК припинила достроково повноваження близько 300 членів ДВК, оскільки вони були паралельно вже зареєстровані офіційними спостерігачами одного із кандидатів у народні депутати Миколи Тасюка. В результаті, більшість партій та кандидатів залишаються без своїх членів дільничних комісій.

«Центральна виборча комісія має розібратись у цій ганебній ситуації та відреагувати на свавілля, яке відбувається на 114-му виборчому окрузі», – наголосив Мазурчак. За його словами, документи про реєстрацію офіційних спостерігачів від Тасюка були сфальсифіковані шляхом незаконного отримання особистих даних людей, які до цього вже були зареєстровані членами ДВК від 10 інших політичних сил.

«Наш край» не виключає, що отримати персональні данні та копії паспортів Микола Тасюк міг лише вступивши у змову із головою ОВК Байрамовим.

«Тому ми вимагаємо від Центральної виборчої комісії розібратись у ситуації, яка склалась із фальсифікацією документів та відсторонити голову ОВК від виконання своїх обов’язків», – резюмував Олександр Мазурчак.

160705_Повідомлення в ЦВК-_вел1

160705_Повідомлення в ЦВК-_вел2