“Наш край” звернеться до керівництва Житомирської області стосовно забезпечення жителів Олевщини природним газом

14.04.21

Олекcандр Ковальчук, депутат Коростенської районної ради від політичної партії “Наш край” ініціював звернення до голови Житомирської обласної державної адміністрації та голови Житомирської обласної ради стосовно забезпечення жителів Олевської громади природнім газом.

На думку депутата жителі Олевщини сьогодні наражають себе на небезпеку, користуючись газом у балонах.

“У даний час через відсутність мереж з постачання природного газу, понад 11 тисяч домогосподарств лише в Олевській територіальній громаді вимушені користуватися скрапленим природним газом у балонах.

Впродовж багатьох років функцію з доставки, обслуговування, повірки і своєчасної заміни балонів природного газу виконувало ДП «Пропан» ПАТ «ОГС «Житомиргаз». Останнім часом діяльність цього підприємства припинена без відповідного інформування населення.

Внаслідок цього жителі Олевської територіальної громади  залишилися без можливості заправити і, головне, користуватися безпечними, вчасно повіреними балонами, що доставлялися до їх домогосподарств спеціально обладнаними автомобілями”, – йдеться у зверненні.

Наразі, за словами Олександра Ковальчука, жителі громади  вимушені нелегально заправляти порожні балони газом на АЗС та доставляти їх додому власним транспортом, що протирічить елементарним правилам техніки безпеки і може призвести до трагічних наслідків.

“Переконаний, що подібна ситуація спостерігається і в інших територіальних громадах області.

Виходячи з вище наведеного запропонував Коростенській районній раді  винести на розгляд сесії проєкт звернення до голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради щодо розгляду даного питання на найвищому державному рівні”, – зазначив Олександр Ковальчук.