“Наш край” здобуває мандати у низці областей в новостворених ОТГ

30.10.17

Партія “Наш край” отримує представницькі місця в радах новостворених об’єднаних територіальних громад за результатами виборів, що відбулися 29 жовтня.

У Вінницькій області “Наш край” отримав 2 місця у Шляхівській сільській ОТГ, 2 у Краснопільській сільській ОТГ, 4 у Гніванській міській ОТГ та 1 місце у Брацлавській селищній ОТГ.

7 місць отримала партія у новоствореній Андріївській сільській ОТГ у Слов’янському районі Донецької області.

У Житомирській області партія здобула , 4 місця в Радомишльській міській ОТГ, 3 місця в Овруцькій міській ОТГ 1 місце в Словечанській сільській ОТГ.

У Баранинській сільській ОТГ Закарпатської області “Наш край” отримав 3 місця.

У Запорізькій області “Наш край” отримав переважаючу більшість — 9 з 14 місць у Підгірненській сільській ОТГ, по 1 місцю у Новоуспенській та Чкалівській сільських ОТГ, по 2 місця у Петро-Михайлівській сільській та Приазовські селищній ОТГ, а також 5 місць в Плодородненській та 3 місця в Новобогданівській сільських ОТГ.

1 місце отримав “Наш край” у Компаніївській селищній ОТГ Кіровоградської області.

У Луганській області “Наш край” отримав 10 з 26 місць у Біловодській селищній ОТГ та 1 місце в Нижньодуванській селищній ОТГ.

3 місця отримав “Наш край” у Новополтавській сільській ОТГ у Миколаївській області.

В Одеській області “Наш край” отримав 3 місця в Шабівській сільській ОТГ, по 2 місця в Вилківській міській та Куяльницькій сільській ОТГ, а також 1 місце в Маяківській сільській ОТГ.

3 місця отримала партія в Бутенківській сільській ОТГ та 2 місця в Гребінківській міській ОТГ Полтавської області.

У Сумській області “Наш край” отримав 2 місця у Буринській міській ОТГ та 1 місце в Комишанській сільській ОТГ.

5 місць партія отримала за результатами виборів у Малоданилівській селищній ОТГ Харківської області.

Також у Херсонській області “Наш край” отримав 13 із 14 місць у Чулаківській сільській ОТГ, 8 місць у Бехтерській сільській ОТГ, 1 у Білозерській селищній ОТГ, 2 у Ювілейній сільській ОТГ та 3 у Любимівській селищній ОТГ.

У Чернівецькій області “Наш край” отримав 2 місця у Магальській сільській ОТГ.

В Дніпропетровській області “Наш край” отримав 2 місця в Верхньодніпровській міській ОТГ і 1 місце в Китайгородській сільській ОТГ.

Відтепер потужно представлена партія “Наш край” у Чернігівській області. 9 місць вона отримала в Талалаївській селищній ОТГ, 8 у Сосницькій селищній ОТГ, 7 у Семенівській міській ОТГ, 4 місця у Куликівській та Ічнянській селищних ОТГ, 5 місць в Бобровицькій міській ОТГ, по 2 місця в Холминській та Олишівській селищних ОТГ, по 1 місцю в Плисківській, Тупичівській та Срібнянській сільських ОТГ.

У Волинській області за попередніми даними в Турійській ОТГ пройшли 3 депутата від Нашого Краю.