«Наш край» засуджує агресивні дії Російської Федерації на українському Донбасі та закликає вирішувати конфлікт виключно дипломатичним шляхом

19.02.22mazurchak 2 - «Наш край» засуджує агресивні дії Російської Федерації на українському Донбасі та закликає вирішувати конфлікт виключно дипломатичним шляхом

Партія «Наш край» засуджує агресивну поведінку Російської Федерації та підконтрольних їй формувань ОРДЛО, які ставлять під ризик життя мирних мешканців та українських військових. 

 Партія закликає до єднання український народ, а також 

оголошує мораторій на критику дій Президента – Верховного Головокомандуючого збройних сил України  , поки ситуація не буде вирішена. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак. 

«Сьогодні встановлення миру на Донбасі дипломатичним шляхом є першочерговим завданням для влади. Ми закликаємо всіх і кожного об’єднатися заради досягнення головної мети. Життя кожного українця –  це найбільша цінність, яку ми маємо зберегти. І наша сила завжди була в єдності, в умінні об’єднатися в критичні моменти, в умінні розуміти та підтримувати один одного. Тому ми оголошуємо мораторій на критику дій Президента України, який одночасно є Верховним Головокомандуючим Збройних сил України  до мирного вирішення ситуації», – заявив співголова парті «Наш край» Олександр Мазурчак. 

За його словами партія «Наш край» завжди підтримуватиме намагання досягти миру виключно дипломатичним шляхом і вважає, що в тяжкі часи українським політикам потрібно забути про свої власні політичні амбіції та об‘єднатися довкола інтересів Держави та її людей. Мазурчак також закликає інші українські партії підтримати ініціативу «Нашого краю».