«Наш край» застосовуватиме імперативний мандат до обранців, які не дотримуються партійної дисципліни – Мазурчак

21.05.21photo 2021 05 21 12 48 26 1 - «Наш край» застосовуватиме імперативний мандат до обранців, які не дотримуються партійної дисципліни – Мазурчак

Партійна дисципліна принципова для партії «Наш край». До порушників буде застосовуватися імперативний мандат – виключення із лав партії. Про це під час робочої поїздки на Херсонщину заявив співголова політичної партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що партія вже використала своє право відзиву народних обранців на Луганщині.

«У Луганській області ми вже застосували імперативний мандат до трьох депутатів. Ми не допустимо корупціонерів та порушників дисципліни у наших лавах. Це принципова позиція нашої політичної сили», – наголосив Олександр Мазурчак.

Крім того Олександр Мазурчак повідомив, що партія «Наш край» готова вступити у боротьбу на довиборах до Верховної ради у Новокаховському окрузі. Йдеться про проміжні вибори народного депутата в Новокаховському одномандатному виборчому округу №184, які відбудуться 31 жовтня поточного року.

«Маємо дуже достойного кандидата і готові боротися за перемогу», – заявив Мазурчак.

В рамках зустрічей із партійним активом він відзначив результативність минулорічних місцевих виборів на Херсонщині. Партія отримала фракцію депутатів обласної ради, представників у 30 громадах, її кандидати стали головами ОТГ та старостами. У кожній районній раді області є фракція політичної партії «Наш край». Ведеться робота над тим, щоб постійно покращувати умови для осередків.

«Ми зараз відновили роботу школи партії і будуть проводитися навчання як онлайн, так і офлайн. Ми знову почали випускати нашу партійну газету на регулярній основі. Ми відновили роботу кол-центру. Це все інструменти, які ви можете використовувати у своїй роботі», – повідомив Олександр Мазурчак.

Окремою була розмова із головою обласної організації Віталієм Булюком. Незважаючи на досягнення, обговорили та проаналізували «вузькі місця», які мають бути допрацьовані та виправлені.

Співголова «Нашого краю» вислухав пропозиції однопартійців стосовно спільної роботи над питаннями, які потребують допомоги депутатів Верховної Ради від «Нашого краю».

У фіналі зустрічі, представники «Нашого краю» Херсонщини наголосили, що подібні зустрічі та заходи вкрай важливі. Адже саме у такому форматі вдається ефективно обговорити нагальні партійні питання та проблеми місцевих громад та дійти спільних рішень.