«Наш край» запропонував повернутися до проєкту будівництва олімпійської бази в Святогорську

21.07.2121 07 doneczk - «Наш край» запропонував повернутися до проєкту будівництва олімпійської бази в Святогорську

У «Нашому краї» вважають за необхідне повернутися до реалізації проєкту будівництва олімпійської бази в Святогорську Донецької області. Про це написав глава Донецької обласної організації політичної партії «Наш край» Олег Недава в соцмережах.

«Вважаю за доцільне повернутися до розгляду питання будівництва олімпійської бази в Святогорську. «База олімпійського резерву» може стати діамантом в програмі президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»», – написав Олег Недава.

За його словами, разом із попередніми керівниками області Павлом Жебрівським, Віктором Ремським, Олександром Куцем вони вже виконали величезну роботу по реалізації проєкту будівництва бази. Крім того, депутати Святогірської міської ради виділили земельну ділянку для майбутньої забудови, був розроблений детальний план території. В області планували виділити 300 млн грн. на проєктування.

На державному та міжнародному рівні цю ініціативу підтримував керівник Національного олімпійського комітету Сергій Бубка. Однак згодом реалізація проєкту була поставлена ​​«на паузу».

«Цей проєкт міг би сприяти розвитку не тільки олімпійських видів спорту, але і всієї Донецької області, Краматорського району і безпосередньо Святогірської громади. Тільки сильному керівнику, який гаряче вболіває за Донецьку область, під силу продовжити реалізацію цієї програми», – підсумував керівник облорганізації.