“Наш край” започаткував проект “Миколаївщина – мій квітучий край!”

05.05.17

Напередодні Великодня на Миколаївщині за підтримки місцевих організацій “Нашого краю” пройшли весняні толоки. Члени партії, прихильники політичної сили та місцеві активісти впорядковували вулиці, прибудинкові території, парки, зони відпочинку та продемонстрували, що така акція на благо громад є потужною об’єднуючою силою.

Робота щодо дотримання порядку в населенних пунктах продовжується, тому Рада Миколаївської обласної організації “Нашого краю” прийняла рішення запровадити місцевий партійний проект “Миколаївщина – мій квітучий рай”.

До Дня Перемоги планується провести роботи з благоустрою територій біля пам’ятників загиблих воїнів, впорядкувати могили ветеранів війни. Також до початку літнього оздоровчого сезону провести суботники у зонах відпочинку, пляжах та парках. До Дня захисту дітей організувати роботу по приведенню у порядок дитячих та спортивних майданчиків.

Цей проект – довгостроковий, розрахований на перспективу та консолідацію зусиль для наведення та підтримання порядку територій у своїх населенних пунктах.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян до участі у проекті “Миколаївщина – мій квітучий рай”.

Звертайтесь до місцевих організацій “Нашого краю”!