«Наш край» заощадив 2 млн грн на опаленні в Снігурівській районній лікарні

16.05.18

2 млн грн бюджетних коштів заощадила на опаленні Снігурівська Центральна районна лікарня завдяки новій котельні, яку встановили за ініціативи «Нашого краю». Про це повідомив керівник Миколаївської обласної організації «Нашого краю» Юрій Кормишкін.

За його словами, така економія стала можливою завдяки установці котельної, яка працює на екологічно чистих джерелах енергії – пеллетах.

«У листопаді минулого року силами нашого підприємства «Ніктеплосервіс», яке знаходиться в Снігурівці, ми встановили пелетний котел в Снігурівській ЦРЛ. Пройшов тільки один опалювальний сезон, але вже зараз ми можемо бачити цифри – понад два мільйони гривень економії грошей платників податків. Це наочний приклад того, як альтернативне опалення дає можливість заощадити мільйони бюджетних коштів, які можна потім направити на поліпшення матеріально-технічної бази тих же лікарень, шкіл та інших установ соціальної сфери», – зазначив Юрій Кормишкін.

Він підкреслив, сьогодні «Наш Край» в особі депутатів Миколаївської обласної ради розглядають варіанти залучення інвестицій для впровадження альтернативних джерел опалення в соціальних установах області.

«Такий експеримент тільки за один опалювальний сезон дозволив побачити реальний економічний ефект. Кожен район може економити мільйони бюджетних коштів завдяки переведенню своїх основних соціальних об’єктів на альтернативні джерела опалення, які сьогодні є оптимальним співвідношенням економічної рентабельності і теплотворної здатності», – підсумував Юрій Кормишкін.