«Наш край» закрив футбольний сезон в Тарутинському районі

20.10.17футбол 2 - «Наш край» закрив футбольний сезон в Тарутинському районі

футбол 1 300x176 - «Наш край» закрив футбольний сезон в Тарутинському районіЦеремонією нагородження переможців за Кубок з футболу завершив “Наш край” футбольний сезон в Тарутинському районі Одеської області. Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної організації «Нашого краю».

За підсумками турнірної таблиці була проведена церемонія нагородження чемпіонів та кращих гравців усіх команд, йдеться в повідомленні.

За результатами чемпіонату 1-е місце зайняла команда с.Червоне (грошовий приз у розмірі 20 тис.грн), 2-е місце команда с. Серпневе грошовий приз у розмірі 15 тис.грн), 3-е місце команда с. Петросталь (грошовий приз у розмірі 10 тис грн).

Президент федерації районного футболу, депутат обласної ради від «Нашого краю» Івана Кюссе, підкреслив, що основне завдання федерації полягає в популяризації футболу.

«Основне завдання федерації футболу полягає в популяризації футболу в Тарутинському районі та привернення уваги до цього виду спорту всіх жителів. Результати є, вони радують – футбольний чемпіонат зміг стати не тільки спортивною, але і культурною подією. Разом з тим ми формуємо позитивний імідж не тільки в межах району, а й Одеської області», – зазначив Іван Кюссе.

За словами співголови партії «Наш край» Антона Кіссе, за підтримки якого захід проходить вже не перший рік, розвиток спортивної галузі – одне з пріоритетних напрямків його діяльності.

«Розвиток спортивної галузі, завжди був одним із пріоритетних напрямків моєї діяльності. Адже здорове і фізично розвинене суспільство є гарантією процвітання держави», – зазначив Антон Кіссе.

Нагадаємо, що районний чемпіонат з футболу проходив з квітня по вересень 2017 року.