«Наш край» закликає Президента негайно підписати закон про виділення 3,2 млрд. грн. на відновлення Донбасу

08.06.16060608 Шахов фото - «Наш край» закликає Президента негайно підписати закон про виділення 3,2 млрд. грн. на відновлення Донбасу

«Наш край» закликає Президента негайно підписати прийняті 2 червня Верховною Радою зміни до Бюджетного кодексу України, які дозволять направити на відновлення інфраструктури Донецької та Луганської областей понад 3 млрд гривень. Про це сьогодні заявив лідер Луганської обласної організації партії «Наш край» Сергій Шахов.

Він зазначив, що завдяки цим змінам будуть відновлені дороги, будинки, лікарні та інші об’єкти. «На казначейських рахунках окупованих міст і сіл Донецької та Луганської області лежать 3,2 млрд. грн. Необхідно, щоб ці гроші працювали для людей», – заявив Сергій Шахов.

На думку представника партії, закон дозволить значно знизити непомірні витрати місцевих бюджетів регіону. «Школи, дитячі садки, лікарні, пошкоджені під час бойових дій, стоять зруйновані та напівзруйновані. Люди живуть у нестерпних умовах. Ані в них, ані у місцевої влади немає грошей на ремонт. Прийнятий закон дає людям надію, що з часом все буде відновлено», – заявив лідер Луганської обласної організації партії «Наш край».

Разом з тим, за його словами, необхідно забезпечити жорсткий контроль за використанням виділених коштів. «Важливо проконтролювати, щоб всі гроші дійшли за призначенням. Люди повинні на власні очі переконатися, що Українська держава про них не забула», – підсумував Сергій Шахов.