“Наш край” закликає опонентів до цивілізованих методів політичної боротьби

04.05.17

Переконлива перемога “Нашого краю” на виборах 30 квітня в об’єднані територіальні громади стала холодним душем для деяких учасників виборчого процесу і спровокувала їх на протиправні дії. Обурливий випадок стався в Маріуполі, де в ніч з 3-го на 4-е травня невідомі особи розгромили приміщення штабу міської організації політичної організації “Наш край”.

Голова Донецької обласної організації “Нашого краю” Сергій Третьяков, коментуючи інцидент, заявив, що всі спроби зупинити розвиток «Нашого краю» приречені на провал.

“Очевидно, що молода партія, яка стрімко набирає рейтинг, сприймається окремими політсилами як загроза і, схоже, для того щоб усунути цю загрозу їх представники готові йти на все. Таким людям я хочу сказати, що всі спроби зупинити розвиток політичної партії “Наш край” свідомо приречені на провал. До яких би хитрощів вдавалися наші опоненти, ми будемо і надалі планомірно реалізувати свою політичну програму. Разом з тим, хочу зазначити неприпустимість використання методів, свідками яких ми стали цієї ночі в Маріуполі. Сподіваюся, що силові органи в самий найближчий час зможуть дати події правову оцінку та притягнути ініціаторів погрому до відповідальності”, – сказав Сергій Третьяков.