«Наш край» закликав владу Скадовська терміново зайнятись знищенням амброзії

26.07.2126 07 herson - «Наш край» закликав владу Скадовська терміново зайнятись знищенням амброзії

Влада Скадовської територіальної громади має терміново організувати суботник для знищення амброзії, тому що у комунальних служб на це вже немає коштів. Про це повідомила голова Скадовської районної організації ПП «Наш край» Людмила Козлова.

«Амброзією встелена вся територія Скадовської ТГ, включаючи села Тарасівка, Олександрівка, Благодатненське. І якщо в центрі населених пунктів ще намагаються боротися із нею, то вглиб вулиць, на пустирях, в парках, на пляжах і дорогах амброзійні поля виросли в ріст людини. За кілька тижнів почнеться цвітіння цієї небезпечної рослини-алергену, яка вдарить по здоров’ю і місцевих мешканців, і курортників, які привозять в Скадовськ оздоровитися дітей з усієї України. За створення безпечних умов проживання в межах ТГ несе відповідальність, в першу чергу, мер та його команда. І на першому місці у них має бути життя й здоров’я кожного члена громади», — наголосила Людмила Козлова.

Вона розповіла, що у бюджеті на 2021 рік КП «Очисні споруди» (м. Скадовськ) на благоустрій міста передбачено 150 тисяч гривень, але за даними фінансового відділу, майже вся ця сума уже була витрачена за призначенням.

«Наш Край» Скадовщини готовий доєднатися до суботника з ліквідації карантинного бур’яну. А також закликає місцеву владу до початку осені закупити безпечний гербіцид, для боротьби з амброзією.

26 07 herson 2 1024x759 - «Наш край» закликав владу Скадовська терміново зайнятись знищенням амброзії