“Наш край” закликав уряд змінити постанову щодо нарахувань пенсій на банківські рахунки

18.05.21photo 2021 05 18 18 48 11 - "Наш край" закликав уряд змінити постанову щодо нарахувань пенсій на банківські рахунки

Не ускладнювати життя пенсіонерам та враховувати реалії життя у своїх рішеннях закликав уряд народний депутат Нашого краю Сергій Шахов. Зокрема, він закликав Кабінет міністрів змінити постанову щодо нарахувань пенсій на банківські рахунки і розширити перелік осіб з адресною доставкою пенсій.
Відповідне звернення Шахов направив на ім’я глави уряду.

Йдеться про ухвалену нещодавно Кабінетом Міністрів постанову №277, яка передбачає, що з 1 вересня поточного року виплата пенсій більшості пенсіонерів буде здійснюватись через банківські рахунки. Втім, як наголосив Сергій Шахов, замість полегшення для людей, яке пророчать у міністерстві, ця постанова може створити справжній пенсійний колапс.

“На сьогодні в багатьох населених пунктах Луганської області взагалі відсутні відділення банків, а тим паче банкомати. Дістатися пенсіонерам до найближчих банківських установ дуже складно. Міжрайонне транспортне сполучення вкрай жахливе і пенсіонери змушені користуватись послугами приватних перевізників, заплативши за кожну поїдку від 200 до 800 грн”, – розповів співголова партії.

Крім того, він додає, що багато пенсіонерів не може їздити за грошима через стан здоров’я. Люди також переживають через відсутність готівки в банкоматах у зв’язку з великими чергами при знятті пенсій. А скупчення пенсіонерів в чергах піддає людей додатковому ризику зараження Covid-19.

“Наша команда закликає урядовців внести відповідні зміни до зазначеної Постанови з урахуванням реалій Луганської області та рівня життя її мешканців”, – наголосив народний депутат у своєму зверненні.