“Наш край” закликав налагоджувати співпрацю з підприємцями задля продуктивного наповнення бюджету Романівської громади

29.04.21photo 2021 04 29 09.40.20 - "Наш край" закликав налагоджувати співпрацю з підприємцями задля продуктивного наповнення бюджету Романівської громади

Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради від політичної партії “Наш край”, будучи присутнім на черговій сесії Романівської селищної ради, наголосив на необхідності налагоджувати співпрацю та взаємодопомогу з бізнесом, задля продуктивного наповнення бюджету громади.

«Своєю  присутністю на сесії Романівської селищної ради засвідчую активну громадсько- політичну позицію, свої наміри перебувати у постійному діалозі – слухати і бути почутим, констатую свою постійну і незмінну підтримку громади, в тому числі як керівник підприємства, яке сумлінно сплачує податки і наповнює бюджет. Мотивую… Бізнес, депутатів, старост, посадовців, громадськість працювати спільно, не будувати барикади між структурами, а руйнувати застарілі практики, створювати нові моделі і стратегії активної співпраці. Не  голослівно, не показово, без популізму – працювати якісно кожен у своєму напрямку та разом в найважливіших для громади”,- зазначив Ігор Ходак.

На думку депутата за спільним столом обговорень мають сидіти представники бізнесу, посадовці, старости, депутати, делеговані жителями громади, які не будть нехтувати один одним, а вести діалог на рівних умовах.

“Підприємство ВІВАД 09, директором якого я є, не витягне на собі усю громаду, якщо не долучаться керівники  усіх підприємств сумлінною сплатою податків, активною підтримкою важливих стратегічних проектів. Ми не конкуренти в громаді, ми колеги і роботи у нас дуже багато”,- наголосив Ігор Євгенович.

Депутат з власної ініціативи доєднавсь до робочої групи розробки стратегічного плану розвитку Романівської селищної ради до 2027 року.

“Ми маємо відійти від нездійсненного планування до реальних об‘єктів та рішень. Моя депутатська діяльність – це не промовисті гасла перед виборами, це постійна присутність у житті громади. Так, ця присутність додає колосальний об’єм роботи, але я завжди казав, що я живу в цьому краї, тут постійно і кожного дня, а не у вигідні періоди, тут сплачую податки і  працюю, орієнтуючись на розвиток та прогресивні і якісні зміни”,- зазначив Ігор Ходак