«Наш Край» закликав депутатів відродити програму «Миколаївський двір»

19.04.18

Депутат Миколаївської міської ради від «Нашого краю» В’ячеслав Карцев закликав своїх колег по депутатському корпусу відродити програму «Миколаївський двір». Про це депутат написав на своїй сторінці в Фейсбук, підбиваючи підсумки зустрічей з жителями округу.

За його словами, проблеми миколаївських дворів необхідно вирішувати комплексно.

«Буваючи у дворах і спілкуючись з людьми переконуюся в тому, що існує необхідність вирішення питання комплексно. Особисто я вважаю, що місту необхідно повернуться до відновлення програми «Миколаївський двір», яка якраз спрямована на те, щоб вирішувати комплексно проблеми миколаївських дворів та їх благоустрою», -зазначив В’ячеслав Карцев.

Він наголосив, що з кожним роком житловий фонд Миколаєва не молодіє, а вимагає все більш пильної уваги і оперативного вирішення проблем.

«В минулому році нам вдалося, як нам здавалося, закрити багато питань, наприклад, у дворах за адресою Прикордонна №№47, 47-а, 43,43-а, 3-тя Слобідська №107 вдалося провести благоустрій території з заміною асфальтобетонного покриття, провести ремонт тротуарів та здійснити заміну бордюрного каменю. За адресою Садова №46 замінені аварійні каналізаційні труби, в деяких будинках замінили вікна в під’їздах, встановили дитячі та спортивні майданчики. Але, на жаль, житловий фонд в нашому місті з кожним роком не стає молодшою, а навпаки, вимагає все більш ретельного догляду. Саме тому необхідно відроджувати програми, які дозволять підійти комплексно до вирішення цих питань», – підкреслив депутат.

Він закликав колег-депутатів об’єднатися і відродити програму «Миколаївський двір» і підвищити якість життя городян і їх комфорту.

«Упевнений, що для багатьох з вас, депутатів, які працюють безпосередньо в «полі», знайомі всі проблеми і, сподіваюся, що багато хто з вас підтримають цю ініціативу», – підсумував Микола Карцев.