«Наш край» закликав депутатів і главу зупинити популізм і перезавантажити облраду

11.11.19IMG 3644 - «Наш край» закликав депутатів і главу зупинити популізм і перезавантажити облраду

Фракція «Наш край» в Миколаївській обласній раді виступила з ініціативою здійснити повне перезавантаження облради щоб зупинити зайвий популізм і розпочати конструктивну роботу напередодні прийняття обласного бюджету і затвердження цільових програм.

Про це повідомив глава фракції «Наш край» Юрій Кормишкін. Він переконаний, що зайві демагогії, які останнім часом притаманні багатьом представникам депутатського корпусу, вносять дисбаланс в роботу представницької гілки влади, що в подальшому може призвести до неефективного прийняття рішень.

«Наш край» переконаний, що якщо загублено консенсус всередині депутатського корпусу і взаємодію з главою обласної ради, то існує необхідність перезавантаження обласної ради на рівні глав комісій, заступників голови обласної ради. Впевнені, що дане рішення дозволить повернути баланс і конструктив в роботу обласної ради. Особливо це важливо зробити зараз, напередодні прийняття цільових програм і обласного бюджету. Зайві демагогії і популізм, властиві сьогодні не дозволять якісно і оперативно затвердити основні документи і, відповідно, рішення», – зазначив Юрій Кормишкін.

Глава «Нашого краю» на власному прикладі вирішив почати перезавантаження, подавши заяву про складання повноважень голови постійної депутатської комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села.

«Тут багато депутатів на останній сесії говорили, що Миколаївська обласна рада потрібно переформатувати, «пустити кров», поміняти заступника голови обласної ради та голів двох профільних комісій. Я вже говорив, що за своє крісло не тримаюся і запропонував підійти глобально – поміняти все, в тому числі і глав всіх комісій», – прокоментував своє рішення Кормишкін.

Юрій Кормишкін закликав глав інших комісій і заступника голови обласної ради Андрія Кротова зробити те ж саме. Депутат припустив, що, можливо, когось оберуть заново, але це вже буде новий формат, загальне рішення, яке не викличе ні у кого питань щодо квотного підходу в призначеннях.

Так само глава фракції «Наш край» закликав інших колег-депутатів перейти від гучних піар-заяв під час сесій до дій.

«Багато хто з вас кричали, що потрібно щось змінювати. Так покажіть тепер на своєму прикладі, що хочете переформатувати облраду не тільки гучними заявами під час сесії, а й на ділі. Ось і подивимося, хто з вас дійсно хоче змін, а хто – популіст, який просто тримається за владу і публічно піариться, а місце втратити боїться. Я переконаний, що ми всі, депутати, обрані народом, повинні працювати на благо жителів Миколаївської області і ніяк інакше»- підсумував Юрій Кормишкін.