«Наш край» закликав департамент освіти області відзвітувати про готовність шкіл до початку навчального року

02.08.18Kormyshkyn YU.A. - «Наш край» закликав департамент освіти області відзвітувати про готовність шкіл до початку навчального року

Глава фракції «Наш край» в Миколаївській обласній раді звернувся до керівництва департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Олени  Удовиченко з вимогою відзвітувати про готовність шкіл до початку навчального року. Відповідне звернення вже направлено на ім’я начальника департаменту освіти, повідомляє регіональна прес-служба партії.

«До початку навчального року залишився місяць. Реформа освіти диктує свої умови трансформації навчальних закладів, створюються освітні округи, опорні школи, філії .  Формується новий стиль управління цими навчальними закладами, а разом з тим, має змінюватися і наповнюваність шкіл, як матеріально-технічна, так і освітня. Але, на жаль, практично кожен день в окремих районах області чути заклики про допомогу: у одних немає автобусів для підвезення дітей, в інших не приведені у відповідність до норм опорні школи, спортзали знаходяться в аварійному стані або геть відсутні дороги. У Миколаївській області півтисячі шкіл, серед яких 7 опорні. Я закликаю керівництво департаменту освіти відзвітувати про те, чи готові школи першого вересня, як годиться, щоб прийняти дітей та почати навчання», – сказав Юрій Кормишкін.

Він переконаний, що і депутатський корпус, і громадськість, а найголовніше, батьки повинні знати в які умови навчання через місяць потраплять їхні діти.

«Залишився місяць, деякі питання досі не закриті, як, наприклад, повсюдна проблема з протипожежною безпекою в навчальних закладах. Переконаний, що замовчування питання не призводить до його вирішення. Батьки, в першу чергу, повинні бути проінформовані про стан справ в освіті», – резюмував Юрій Кормишкін.