«Наш край» захищатиме вибір громадян і закликає владу до чесного проведення виборів

16.10.15

Політична партія «Наш край» провела перший етап навчання спостерігачів та членів дільничних виборчих комісій, аби забезпечити чесне та прозоре голосування на місцевих виборах 25 жовтня. Участь у тренінгах, що пройшли у всіх регіонах країни, взяли понад 5 тисяч осіб.

Спостерігачів та членів комісій навчали виборчого законодавства, пояснювали, як проходить день виборів та підрахунок голосів, які права та обов’язки вони мають. Крім того, учасникам тренінгів розповіли про найбільш небезпечні методи фальсифікації виборів та способи протидії їм. Особливу увагу при навчанні було приділено механізму підрахунку голосів та оформленню документів при виявленні порушень.

У цих виборах беруть участь близько 14 тисяч кандидатів від «Нашого краю», тож ми докладемо усіх зусиль, аби голосування та підрахунок голосів відбувались чесно та прозоро.

Ми готові усіма законними шляхами захищати результат волевиявлення громадян та свою перемогу. Закликаємо владу утриматися від будь-якого тиску на виборчий процес, а інші політичні сили – від застосування нечесних технологій при голосуванні та підрахунку голосів.