«Наш край» забезпечив опаленням ФАПи двох сіл Токмацького району

01.12.17411 - «Наш край» забезпечив опаленням ФАПи двох сіл Токмацького району

Почистити від сушняку 1,5 -кілометрову алею між селами Грушівка та Ударник та завдяки цьому забезпечити два фельдшерсько-акушерські пункти Токмацького району дровами вдалось депутату Кіровської сільської ради від «Нашого краю» Анатолію Карпенку. Про це повідомляє Запорізька організація «Нашого краю».

Територія Кіровської сільської ради Токмацького району залишилася негазифікованою, і в фельдшерсько-акушерських пунктах сіл Ударник та Грушівка опалення пічне, йдеться в повідомленні.

З початком опалювального сезону найгострішим питанням стало відсутність дров для опалювання ФАПів. Анатолій Карпенко підняв це питання на останній сесії сільської ради та запропонував почистити від сушняку 1,5-кілометрову алею між селами Грушівка та Ударник та забезпечити таким чином фельдшерсько-акушерські пункти дровами.

За відсутностю коштів, депутат взяв на себе матеріальне забезпечення цих робіт – виділив власний трактор з прицепом, дві бензопили, закупив паливо та запросив попрацювати небайдужих односельчан. Результат проведеної роботи у вигляді дрів розподілили між двома фельдшерсько-акушерськими пунктами.