Партія пропонує дієві механізми захисту від сваволі чиновників, – Олександр Мазурчак

26.07.16

За рік, що минув з моменту створення партії місцевих лідерів, «Наш край» зміцнився і зріс та переходить до об’єднання конструктивних сил у парламенті на захист людей. Про це сьогодні заявив на прес-конференції співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, партія розпочинає формування конструктивної опозиції у парламенті. «За рік партія зміцнилася і зросла та ствердилась, як єдина сила, яка захищає інтереси місцевого самоврядування та громадян», – наголосив Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що «Наш Край», як опозиційна сила, завжди пропонує дієві механізми захисту населення від сваволі чиновників. «Ми відстоюємо інтереси людей у сферах ЖКГ, зниження фінансового навантаження на людей, захист прав і свобод громадян та соціальний захист», – заявив співголова партії.

«Наш край», зазначив він, підвищує свій організаційний та освітній потенціал. «У рамках розбудови якісної партійної структури функціонує «Школа партії». Понад тисячу наших депутатів пройшли навчання й тепер мають змогу працювати для людей більш ефективно», – повідомив Олександр Мазурчак.

Він також зауважив, що «Наш край» започаткував проект «Наш Дім», в рамках якого активісти та експерти партії проводять інформування громади щодо нюансів законодавства з управління багатоквартирними будинками. Загалом було проведено дворових зустрічей, які відвідали понад 20 тис. киян.

Як відомо, 29 липня 2015 року партія «Наш край» заявила про створення партії місцевих лідерів.

На місцевих виборах – 2015 партія зайняла перше місце за показником ефективності на місцевих виборах: кожен третій кандидат, висунутий від «Нашого краю» став депутатом місцевої ради.

Сьогодні партію представляють 4640 депутатів місцевих рад, 157 міських, сільських та селищних голів по всій країні.

За підсумками довиборів до Верховної Ради, що відбулися 17 липня 2016 р., у 114 луганському окрузі переміг представник «Нашого краю» Сергій Шахов з результатом 37,62%. Найближчий опонент набрав 18,71%.