«Наш край» взяв участь у KOROLОV AVIA FEST – 2021 у Житомирі

16.08.2116 08 zhytomyr2 - «Наш край» взяв участь у KOROLОV AVIA FEST – 2021 у Житомирі

Вихідними в Житомирському міжнародному аеропорту імені Сергія Павловича Корольова відбувся авіаційний фестиваль KOROLОV AVIA FEST – 2021. Депутатка Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Оксана Олійник взяла участь в першому засіданні депутатської групи «Вектор міжнародного партнерства» Житомирської обласної ради, яке провели в рамках фестивалю.

Сотня пілотів з шести країн світу прилетіли до Житомира для участі у фестивалі. Відвідувачі могли бачити видовищні показові авіавиступи, у тому числі і винищувачів військової авіації. Крім того, в рамках фестивалю, відбулось перше засідання депутатської групи «Вектор міжнародного партнерства» Житомирської обласної ради, на якому мова йшла про перспективи розвитку авіаційної науки і освіти в Україні.

«Такий фестиваль є прекрасним та дієвим фактором для розвитку міжнародного партнерства в авіагалузі. До Житомира приїжджали, а тепер вже будуть прилітати люди з усього світу. Для нашої області такий захід є потужним поштовхом у розвитку туризму, освіти, науки та культури», — наголосила Оксана Олійник.

Цьогорічний фестиваль KOROLОV AVIA FEST – 2021 впродовж двох днів відвідали близько 100 тисяч глядачів.