«НАШ КРАЙ» висунув кандидатів у депутати Волиньради та Луцькради

28.09.15

У Луцьку 25 вересня відбулися конференції Волинської обласної та Луцької міської організацій політичної партії «НАШ КРАЙ», де висунули кандидатів у депутати на вибори до обласної та міської рад.

Центральне питання порядку денного партійної конференції – висунення кандидатів до міської та обласної рад.

Кандидат у депутати та перший номер у міському списку Антон Кривицький розповів, з якими ініціативами йде команда «НАШОГО КРАЮ» до Луцької міської ради.

«Партія не ставить перед собою надто грандіозних цілей, як-от змінити Україну, зробити нижчими тарифи, знизити ціни на газ, оскільки це є компетенцією не міста, а уряду та Верховної Ради. Ми повинні зробити так, щоб люди відчули підтримку нашої партії на рівні тих проблем, які їх турбують щодня. Це проблеми тепла, вивезення сміття, боргів, озеленення, освітлення, безпеки тощо», – зазначив кандидат.

Під час конференції Волинської обласної організації політсили «НАШ КРАЙ» кандидат у депутати та перший номер в обласному списку Святослав Кравчук інформував, що люди цієї політичної сили – це ті, хто надають перевагу реальним справам, які дадуть змогу покращити життя мешканців міста та області.

«Ми робитимемо все, щоб знизити вартість житлово-комунальних послуг за рахунок зменшення втрат, 100%-го обліку. Також вирішуватимемо питання реабілітації учасників АТО, ефективного, економного й прозорого використання бюджету та максимального його наповнення, відновлення роботи аптечних закладів у селах, створення нових робочих місць як на селі, так і в місті, будівництва доріг у сільській місцевості, раціональної організації закладів культури. Я абсолютно впевнений у тому, що виборець надасть перевагу тим, у кого за плечима реальні справи й результати, а не політична балаканина. А в політичній силі «НАШ КРАЙ» саме такі люди», – резюмував Святослав Кравчук.

Чому до партії «НАШ КРАЙ» долучився й безпартійний Геннадій Кожевніков, який балотується до Волинської обласної ради, пояснив сам кандидат. Він переконаний, що «НАШ КРАЙ» – це гасло, яке говорить само за себе. Тому вважає, що партії вдасться реалізувати плани розвитку краю та організувати системну роботу. «Ми як представники демократичних сил у минулому зверталися до різних політичних сил, але, на жаль, наш досвід і переконання не були затребувані. Ймовірно, тому що всі парламентські партії перебувають на утриманні певних «сімей», – зазначив кандидат у депутати.

Після представлення кандидатів загалу «НАШ КРАЙ» оголосив список з 33 кандидатів у депутати Волинської обласної ради та 30 кандидатів у депутати до Луцької міської ради.

Так, від міста Луцька до обласної ради балотуються: Даниленко Галина Петрівна (округ №57), Гоцалюк Петро Павлович (округ №53), Кожевніков Геннадій Геннадійович (округ №56), Кривицький Антон Федорович (округ №52), Ліщинська Оксана Петрівна (округ №49), Максимович Олег Володимирович (округ №60), Мартинюк Оксана Володимирівна (округ №59), Мудрик Андрій Ярославович (округ №54), Уніга Олег Вікторович (округ №55), Хоменко Олександр Миколайович (округ №58).

Від міста Нововолинська: Гоцка Олександр Іванович (округ №64), Гніровська Ніна Федорівна (округ №62), Нагорний Андрій Євгенович (округ №63).

Від Луцького району: Адамюк Олександр Тихонович (округ №23), Годлевська Тетяна Федорівна (округ №22), Стрига Дмитро Тимофійович (округ №20).

Від міста Володимира-Волинського: Борбелюк Олег Васильович (округ №44), Мартинюк Роман Юрійович (округ №43).

Від Ківерцівського району: Данилюк Володимир Олексійович (округ №13).

Від Любомльського району: Дибель Володимир Юрійович (округ №26), Ющук Григорій Олександрович (округ №28).

Від Горохівського району: Звонар Павло Васильович (округ №5), Коба Валерій Володимирович (округ №3).

Від Маневицького району: Колісник Богдан Іванович (округ №29), Рейкін Святослав Олександрович (округ №30).

Від Камінь-Каширського району: Корсак Іван Федосійович (округ №8).

Від Шацького району: Крецу Світлана Миколаївна (округ №42).

Від Рожищенського району: Кучмук Раїса Євгенівна (округ №37), Філіпчук Оксана Романівна (округ №35).

Від Турійського району: Микитюк Роман Володимирович (округ №40).

Від Локачинського району: Скопюк Михайло Якович (округ №19).

До списку кандидатів у депутати Луцької міської ради, який очолив член політсили Антон Кривицький, увійшли відомі громадсько-політичні діячі, підприємці, правозахисники, працівники інших сфер, серед яких: Валерій Гнатюк (округ №10), Валентин Горай (округ №23), Петро Гоцалюк (округ №17), Галина Даниленко (округ №27), Тетяна Дацишина (округ №11), Віктор Драченко (округ №14), Роман Заяць (округ №15), Святослав Козачук (округ №41), Геннадій Кожевніков (округ №22), Анатолій Костюк (округ №18), Святослав Кравчук (округ №2), Олег Кудрявцев (округ №4), Ірина Кулакова (округ №9), Оксана Лєщинська (округ №1), Олег Максимович (округ №13), Тарас Максимович (округ №40), Тетяна Максимчук (округ №39), Оксана Мартинюк (округ №38), Оксана Мозольська (округ №20), Андрій Мудрик (округ №16), Ярослав Плакса (округ №5), Богдан Пльотка (округ №42), Анатолій Савчук (округ №30), Ірина Сарнавська (округ №3), Олена Степанюк (округ №12), Олег Уніга (округ №28), Мирослава Філіпович (округ №26), Олександр Хоменко (округ №33) та Борис Шевчук (округ №32).