«Наш край» висунув кандидатів на вибори у всіх округах столиці

29.09.15

Головним завданням столичної влади має стати повернення «Київенерго» та «Київмлина» до власності громади. Про це заявив кандидат у мери столиці від партії «Наш край», перший номер списку Володимир Макеєнко під час зборів київської міської організації політичної партії. «Наш край» висунув 121 кандидата у всіх округах Києва.

Як відзначив Володимир Макеєнко, київський «Наш край» ставить перед собою три основні завдання. Насамперед, необхідно знизити тарифне та цінове навантаження на киян. «Слід повернути громаді «Київенерго» та «Київмлин» – без цих стратегічних підприємств ми не зможемо впливати на житлово-комунальні тарифи і вартість соціальних сортів хліба».

Він також заявив, що левова частка грошей, які заробляє Київ, має залишатись у місті. «Разом із командою спеціалістів у бюджетній сфері ми вже готуємо проект бюджету столиці на наступний рік, який буде збалансованим і нарешті дасть можливість захистити інтереси мешканців міста. Київ має стати містом для життя, а не для політики», – відзначив кандидат у мери.

Володимир Макеєнко також підкреслив необхідність забезпечити прозорість міського бюджету. «Київ заробляє чимало коштів, але куди зникають гроші – невідомо. Тож ми маємо запровадити систему електронного врядування, аби кияни знали, на що витрачається кожна копійка з міського бюджету», – зазначив Макєєнко.

Як зауважив Володимир Макеєнко, «Наш край» іде на вибори із потужною командою управлінців та господарників. Так, серед 120 кандидатів у депутати Київради від «Нашого краю» – громадські діячі, медики, освітяни, а також представники малого та середнього бізнесу. За словами співголови партії Олександра Мазурчака, основними критеріями при підборі кандидатів до партійного списку стали професіоналізм та реальний досвід вирішення повсякденних проблем на місцях.