“Наш край” висунув 108 кандидатів в депутати на виборах в ОТГ Миколаївщини

04.12.17

На виборах в ОТГ 24 грудня в Миколаївській області “Наш край” представлятимуть 108 кандидатів в депутати сільських і селищних рад. Про це повідомили в прес-службі Миколаївської обласної організації партії.

«Від партії «Наш край» були висунуті талановиті управлінці, працьовиті аграрії, працівники освіти та соціальної сфери, люди, які хочуть змін на краще і готові гідно представляти, захищати і відстоювати інтереси громади», – повідомляє прес-служба.

У виборах беруть участь 7 об’єднаних територіальних громад в Арбузинському, Березанському, Доманівському, Казанківському, Миколаївському, Снігурівському районах. У Миколаївській області партія «Наш край» висунула понад 100 кандидатів у депутати.

Широківська сільська виборча комісія зареєструвала 14 кандидатів від «Нашого краю». В Арбузинській селищній раді 14 депутатів від «Нашого краю». У Березанській селищній раді зареєстровано 25 депутатів від партії. У Прибузькій сільський раді Доманівського району від «Нашого краю»  зареєстровано 3 депутати.

У Володимирський сільській раді Казанківського району від «Нашого краю» зареєстровано 7 депутатів. В Казанківській селищній раді зареєстровано 23 кандидата від «Наш краю». У Радсадівській сільській раді Миколаївського району – 22 кандидата від «Нашого краю».

Всього на вибори в ОТГ Миколаївщини 24 грудня від БПП йдуть 94 кандидата, від «Батьківщини» – 121, від «Народного фронту» – 12, від «Нашого краю» – 108, від «Самопомочі» – 34, від «Оппоблока» – 6 , від РПЛ – 12, від «Аграрної партії» – 107, «кропу» – 18, «Народного руху» – 2, самовисуванців – 104.