«Наш край» виступив за заборону АМПУ змінювати цільове призначення і віддавати в приватні руки лікарню морпорту в Миколаєві

22.12.17

В ході 18 позачергової сесії Миколаївської обласної ради голова обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін виступив із заявою, в якій просив заборонити Адміністрації морських портів України продавати, змінювати цільове призначення і відчужувати в приватні руки лікарню морпорту в місті Миколаєві.

Нагадаємо, що раніше депутати прийняли рішення про створення на базі цієї медустанови центру реабілітації для учасників АТО.

«Шановні колеги, кілька сесій тому ми брали серйозне рішення про надання угоди на отримання лікарні в АМПУ. І одне із зауважень фракції «Наш край» було таке, що АМПУ не має права ні продавати, ні змінювати цільове призначення цього закладу», – сказав Кормишкін.

Однак він додав, що, вивчивши матеріали сесії, виявилося, що дані зауваження тоді не були враховані. Тому зараз «Наш край» зробив заяву, в якому висунув вимоги про заборону АМПУ, змінювати цільове призначення і відчужувати в приватні руки лікарню морпорту.

«Є пропозиція доповнити це рішення двома пропозиціями. Перше – не змінювати цільове призначення лікарні. Друге – заборонити відчужувати у приватну власність», – підсумував Кормишкін.