«Наш край» виступив за скасування подвійного підвищення тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій

16.01.17160923 фото2 - «Наш край» виступив за скасування подвійного підвищення  тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій

Фракція «Наш край» в Миколаївській міській раді виступила проти подвійного підвищення тарифів на утримання будинків, споруд і прибудинкових територій у Миколаєві. У фракції переконані, що неприпустимо одночасно «роздувати» штатну чисельність структурних підрозділів мерії і при цьому підвищувати тарифи на квартплату для городян.

«Збільшувати штат до 1050 осіб і виділяти на утримання чиновників додаткові 50 мільйонів гривень бюджетних коштів, одночасно збільшуючи тарифи на квартплату – неприпустимо. Фракція політичної партії «Наш край» є послідовною у відстоюванні інтересів жителів Миколаєва і буде домагатися скасування цього рішення », – йдеться у заяві партії.

Нагадаємо, сьогодні, 16 січня, виконком Миколаївської міської ради на позачерговому засіданні затвердив проект рішення, яким збільшили тарифи на утримання будинків і прибудинкових територій майже вдвічі. Раніше міський голова Миколаїва Олександр Сенкевич викреслив із запропонованих йому кандидатур до складу виконкому представників партії «Наш край» і БПП «Солідарність».