«Наш Край» виступив за підтримку приватного сектору Миколаєва

19.03.18

Депутат Миколаївської міської ради від фракції «Наш край» Сергій Карцев запропонував створити програму 90/10 для жителів приватних секторів міста. Аналогічна програма вже використовується жителями, в чиїх будинках створені організації співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Про це він заявив 13 березня під час наради в Заводській адміністрації.

За його словами, програма співфінансування поточних і капітальних ремонтів 90/10 передбачає 90% фінансування з міського бюджету, а 10% – самих жителів. Оскільки програма успішно працює в ОСББ, тому і для приватних секторів вона теж буде актуальною.

“Два роки тому депутати міськради розробили програму «90/10» для ОСББ. Програма пройшла і сьогодні ОСББ вже боряться за те, щоб потрапити в програму і покращувати свої житлові умови. Давайте готувати програму «90/10» для приватного сектора. Я готовий надати масу аргументів, чому ця програма буде працювати. Приватник дуже дбайливо ставиться до прилеглої території. Якщо він вкладе туди одну гривню своїх власних грошей, то, повірте, навколо будуть і палісадники, і квіти, і дерева”, – зазначив Сергій Карцев.

Він підкреслив, такий варіант можливий з юридичної точки зору.

“Зараз питання перебуває на розгляді”, -підсумував Сергій Карцев.