«Наш край» виступив партнером спортивного заходу у Слов’янську

10.10.17main 1 - «Наш край» виступив партнером спортивного заходу у Слов'янську

main 2 1 300x225 - «Наш край» виступив партнером спортивного заходу у Слов'янськуДругий рік поспіль «Наш край» виступає партнером обласного дитячо-юнацького легкоатлетичного турніру пам’яті Заслуженого тренера України Миколи Ковальова, який більше 10 років проходить в зеленій зоні Слов’янського курорту. Про це повідомляє прес-служба Донецької організації «Нашого краю».

«Наш край» ще з моменту заснування взяв курс на підтримку юних спортсменів і популяризацію здорового способу життя, йдеться в повідомленні.

За словами представників «Нашого краю», до громадської приймальні лідера в Донецькій області, народного депутата Олега Недави звернулися представники організаційного комітету турніру з проханням про допомогу.

«У цьому році в змаганні брали участь 7 команд: з Маріуполя, Дружківки, Мирнограда, Бахмута, Слов’янська та Слов’янського району. Найчисельнішою була команда Донецької обласної комплексної ДЮСШ. Перемогу отримали легкоатлети з міста Бахмут», – повідомили в «Нашому краї».

На церемонії нагородження помічник Олега Недави Віктор Воропаєв вручив переможцям індивідуальних і командних заліків пам’ятні подарунки і нагородні кубки.