«Наш край» виступає за збереження поштових відділень у селах

06.09.18Ukrposhta - «Наш край» виступає за збереження поштових відділень у селах

На Чернігівщині «Наш край» продовжує відстоювати необхідність збереження стаціонарних поштових відділень, які закривають у рамках проведення у регіоні пілотного проекту ПАТ «Укрпошта» – «Сільське відділення». Про це повідомила депутат Бахмацької районної ради від «Нашого краю» Таїсія Марченко.

Вона додала, представники партії також долучилися до акції протесту, учасники якої два дні блокували районне відділення «Укрпошти».Крім того разом із кількома сільськими головами провели зустріч із заступником керівника Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» у Чернігові.

“Представники громад намагалися переконати керівництво обласної дирекції у тому, що реформа проводиться без належної інформаційно-роз’яснювальної складової, не враховує специфіку багатьох населених пунктів, а тому потребує вдосконалення, а то і взагалі призупинення. «Укрпошта» має чути голос громад, а не спиратися лише на економічну доцільність”, -зазначила Таїсія Марчеко.

Вона наголосила, що надзвичайно важливо залишити поштові відділення, зберегти робочі місця.

«Реформа дійсно не враховує інтереси сільського населення у наданні якісних послуг, а це повинно бути її основною метою. «Укрпошта» після великої кількості скарг і нарікань зобов’язана переглянути умови свого реформування», – підсумувала Таїсія Марченко.

Як повідомлялося раніше, «Наш край» поділяє стурбованість представників громад заміною стаціонарних поштових відділень на пересувні, адже люди невчасно отримують кореспонденцію і пенсії, у багатьох населених пунктах є суттєві затримки із доставкою преси. На переконання депутата Чернігівської обласної ради від «Нашого краю», керівника регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірини Грозенко, на сьогодні реформування поштових відділень посилює соціальну напругу у громадах Чернігівщини і реформа є дуже непродуманою.