«Наш край» виступає за відновлення роботи медичних закладів у Гребінківській громаді

22.04.21

Депутати «Нашого краю» ініціюють позачергове засідання сесії Гребінківської селищної ради для розгляду питання відновлення функціонування медичних закладів, які знаходяться на території громади. Під пропозицією підписалося 9 з 26 депутатів селищної ради.

Раніше Гребінківська лікарня та лікувально-реабілітаційний центр, що в селі Лосятин, входили до складу Васильківської центральної районної лікарні та перебували на балансі Васильківської районної ради. Втім після проведення адміністративно-територіальної реформи Васильківська ЦРЛ перейшла на баланс Васильківської міської об’єднаної громади, котра відмовилася фінансувати медичні заклади, які входять до інших адміністративно-територіальних одиниць. Такі суперечності між різними відомствами та бездіяльність місцевої влади призвели до закриття медичних закладів Гребінківської громади.

«У нашій громаді склалася безпрецедентна ситуація, коли через поспішну адміністративно-територіальну реформу та бездіяльність нової влади припинили роботу медичні заклади. Звільнено медичний персонал та технічних працівників. Як наслідок, на сьогодні маємо критичну ситуацію з наданням медичних послуг у громаді – лікарня вторинної ланки в Гребінках та лікувально-реабілітаційний центр в Лосятині закриті», – зазначив депутат від партії «Наш край» Віталій Луценко.

Під час позачергової сесії Гребінківської селищної ради депутати хочуть заслухати звіт селищного голови та почути програму дій щодо відновлення функціонування медзакладів.

«Очікуємо від місцевої влади чіткої і зрозумілої стратегії, покрокової програми дій щодо відновлення надання медичних послуг на території громади. Винні в цьому ганебному явищі повинні понести відповідальність», – підкреслив депутат селищної ради.

 

photo 2021 04 22 11.04.42 768x1024 - «Наш край» виступає за відновлення роботи медичних закладів у Гребінківській громаді