«Наш край» виступає проти закриття санаторію «Пролісок» на Чернігівщині

21.04.21

Депутати фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді виступають проти закриття дитячого санаторію «Пролісок», що розташований поблизу Ніжина.

Питання про закриття дитячого оздоровчого закладу було порушено ще торік. І тоді депутати від «Нашого краю» в обласній раді докладали всіх зусиль задля збереження «Проліску». Замість того, щоб шукати шляхи збереження і фінансування дитячого санаторію, обласна рада нового скликання вирішила його ліквідувати, припинивши юридичну особу.

Питання викликало емоційне обговорення, однак не знайшло підтримки серед представників депутатського корпусу. У засіданні сесії було оголошено перерву. Після перерви найбільш чисельна фракція обласної ради не повернулася до зали, а тому перерву продовжено до п’ятниці.

В обласному дитячому санаторії «Пролісок» працює колектив із-понад 100 спеціалістів. Щороку у санаторії можуть відпочивати понад 2 тис. дітей. Цей заклад є єдиною можливістю на відпочинок та оздоровлення для малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей-сиріт з Чернігівської області. Балансова вартість об’єкта складає 92 млн грн.(станом на 2020 рік).