«Наш край» висаджував дерева в Олешківському лісництві на Херсонщині

08.11.21herson dereva - «Наш край» висаджував дерева в Олешківському лісництві на Херсонщині

6 листопада активісти висадили ліс на території Олешківського лісництва, що організувало обласне управління лісомисливського господарства. Участь у акції взяли і депутати Херсонської обласної ради від партії «Наш край».

Сіянці сосни кримської для висаджування на території лісництва депутати закупили власним коштом. Цього дня разом з іншими учасниками акції спільними зусиллями вдалось висадити 50 тисяч маленьких дерев на площі 5 гектарів.

Акція заліснення степової території Херсонської області відбулося у рамках Всеукраїнського заходу «Зелена країна», яку підтримала Херсонська обласна рада.

“Найкращий час для посадки дерев – двадцять років тому. А якщо не тоді – то зараз. Так каже одне із прислів’їв. Тож висаджувати дерева ніколи не пізно. Ми завжди раді долучитися до будь-якої доброї справи. Головне, аби вона була корисна для людей, для нашого краю і довкілля. Ми маємо на Херсонщині унікальні рукотворні ліси, які дісталися нам у спадок. Наш обов’язок їх берегти і примножувати”, –  поділилися члени фракції “Наш край” Віталій Булюк, Ірина Сокур і Сергій Рибалко.