«Наш край» вимагає звіт від Олексія Савченка перед тим, як він залишить посаду голови області

02.05.19

Фракція «Наш край» в Миколаївській обласній раді виступила з вимогою до голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченко відзвітувати перед депутатським корпусом і жителями Миколаївщини про виконану роботу на посаді керівника області. Відповідна заява розміщена на регіональному сайті партії і на особистій сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» голови фракції «Наш край» в обласній раді Юрія Кормишкіна.

«22 квітня 2019 року після проголошення перших результатів екзитполів щодо виборів Президента України голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко зробив заяву про намір покинути пост голови області. Отже, після підписання відповідного рішення найближчим часом Олексій Савченко покине пост і область. Фракція партії «Наш край» в обласній раді вимагає від голови державної адміністрації Олексія Савченко, перед складанням повноважень, відзвітувати перед депутатами обласної ради та жителями регіону про результати своєї роботи на посаді голови Миколаївської області, під час сесії Миколаївської обласної ради, яка, попередньо, відбудеться 16 травня 2019 року», – йдеться в заяві «Нашого краю».

Депутати також звернулися до голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко з вимогою включити питання про звіт голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченко до порядку денного сесії. В іншому випадку, фракція партії «Наш край» не буде присутня на засіданні сесії в повному складі.