«Наш Край» вимагає захистити очільницю Миколаївської інфекційної лікарні від терору

15.12.21SHahov 4 e1599660631687 - «Наш Край» вимагає захистити очільницю Миколаївської інфекційної лікарні від терору

Президент та прем’єр-міністр мають негайно розібратися з терором, який влаштували головному лікарю Миколаївської інфекційної лікарні Світлані Федоровій, та захистити медика. Про це на засіданні Верховної Ради з трибуни заявив Народний депутат від партії «Наш Край» Сергій Шахов.
«Ми вимагаємо заслухати Світлану Федорову з трибуни Верховної ради. Вона вам розкаже, що відбувається у МОЗ, які там корупційні схеми, як вимагають хабарі, як гроші медиків йдуть не їм, а облрадам», – заявив Шахов, описуючи катастрофічну ситуацію, яка склалася з незаконним тиском на головного лікаря КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» Світлану Федорову.
Регулярні перевірки та незаконні обшуки в кабінеті лікаря-інфекціоніста почалися після того, як під час першого спалаху ковіду вона не побоялась взяти на себе відповідальність і заплатити працівникам своєї лікарні зарплату з обіцяними владою надбавками. Через це їй погрожували ледь не кримінальною відповідальністю за начебто нецільове використання коштів. Крім того, Федорова стала першою серед лікарів, хто заявив про катастрофічну ситуацію з киснем у медичних установах, в той час, коли МОЗ заперечував проблему.
«МОЗ влаштував Світлані Федоровій терор за те що вона виплатила 300% лікарям за програмою президента, за те, що вона використала два медичні халати. За це їй виписали штраф 40 тис грн. А ще їй пред’являють, що в неї найменша смертність в державі. Тільки вдумайтесь! Не дамо закривати лікарні! Це останній форпост боротьби с пандемією», – наголосив Шахов.
Зі слів Світлани Федорової тепер НСЗУ погрожує розірвати договори з лікарнею, яку вона очолює. А це означає фактично знищення медичної установи.