«Наш край» вимагає від заводу ЗБВ в Лисичанську зупинити забруднення навколишнього середовища

22.07.2122 07 lugansk - «Наш край» вимагає від заводу ЗБВ в Лисичанську зупинити забруднення навколишнього середовища

«Наш край» вимагає від заводу залізобетонних виробів в Лисичанську зупинити забруднення навколишнього середовища при відвантаженні вапна відкритим способом. Про це повідомив помічник народного депутата від «Нашого краю» Олександра Сухова, депутат Рубіжанської міськради від «Нашого краю» Дмитро Конов.

За його словами, на підприємстві регулярно відвантажують вапно в порушення норм екологічної безпеки, забруднюючи при цьому повітря і прилеглі території, житлові будинки. Жителі Лисичанська неодноразово скаржилися на порушення екологічних норм заводом ЗБВ в різні інстанції, але у відповідь отримували лише відписки.

lysychansk zavod2 - «Наш край» вимагає від заводу ЗБВ в Лисичанську зупинити забруднення навколишнього середовища

«За дорученням народного депутата Сухова, особисто передав колективне звернення, а також депутатське звернення в екоінспекцію області, в парламентський комітет з екополітики, питання поставили на контроль народного депутата. Пріоритет нашої роботи зберегти життя і безпеку людей в Лисичанську і у всій Луганщині», – підкреслив Дмитро Конов.

lysychansk zavod 4 - «Наш край» вимагає від заводу ЗБВ в Лисичанську зупинити забруднення навколишнього середовища lysychansk zavod 5 - «Наш край» вимагає від заводу ЗБВ в Лисичанську зупинити забруднення навколишнього середовища